Producenci
Promocje
Pecsi Cirfandli 2019 wytrawne
Pecsi Cirfandli 2019 wytrawne
38,90 zł 34,90 zł
szt.
Deli Feny 2382 wytrawne
Deli Feny 2382 wytrawne
38,90 zł 34,90 zł
szt.
Merlot 2016 słodkie
Merlot 2016 słodkie
34,90 zł 32,90 zł
szt.
OTTONEL MUSKOTALY CSERSZEGI FUSZERES 2019 PÓŁSŁODKIE
OTTONEL MUSKOTALY CSERSZEGI FUSZERES 2019 PÓŁSŁODKIE
34,90 zł 32,90 zł
szt.
MERLOT 2017 SŁODKIE
MERLOT 2017 SŁODKIE
34,90 zł 32,90 zł
szt.
CAVA GRAN LIVENZA BRUT
CAVA GRAN LIVENZA BRUT
29,90 zł 24,90 zł
szt.

Wśród dostępnych w ofercie produktów znajdziesz m.in. wina do 30zł. Nasz sklep online stworzył obszerny katalog trunków, których cena sprawia, że są one w zasięgu finansowym większej grupy konsumentów. To jednocześnie produkty najwyższej jakości – mimo że są to wina do 30zł, to zachwycają one gusty tak amatorów tych trunków, jak i znawców. Jeśli więc szukasz niedrogiego, a jednocześnie dobrego gatunkowo alkoholu, jaki będzie dodatkiem do dania lub do luźnego spotkania towarzyskiego – przejrzyj dostępny tu asortyment.

CAVA GRAN LIVENZA BRUT
Cena: 24,90 zł 29,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Piwniczne Grzaniec Aroniowy
Producent: Jantoń
Cena: 17,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tokaj Furmint 2019 wytrawne
Producent: Götz Winery
Cena: 28,90 zł
szt.
zobacz więcej

Wina do 30zł – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

W ofercie Butiku Wina dostępny jest obszerny wybór różnych trunków. Wina do 30zł to wyroby wielu renomowanych winnic – hiszpańskich, włoskich, jak i węgierskich oraz polskich. To zarówno białe, czerwone, jak i różowe wina, dzięki temu, niezależnie od Twoich upodobań, z pewnością znajdziesz tu idealną propozycję dla siebie. Co więcej – to nie tylko pełne spectrum smaków – słodkich i wytrawnych, ale i musujące wina do 30zł, w tym słynna hiszpańska Cava, śmiało konkurująca z tradycyjnym szampanem.

Nasze wina do 30zł to także różne szczepy. Dzięki temu różnią się one między sobą poszczególnymi nutami smakowymi oraz aromatem. To trunki z wielu stron świata, co również nie pozostaje obojętne dla ich smaku. Włoskie na przykład cechuje przyjemna lekkość, gdy portugalskie, szczególnie te słodkie wina, są nieco cięższe i wyraziste w smaku. Ponadto wina do 30zł to doskonały wybór dla tych, którzy chcą uzupełnić swoją piwniczkę pewnymi i smacznymi trunkami. Niejedno z nich z pewnością pozytywnie zaskoczy zarówno samego kupującego, jak i jego gości.

Czemu warto wybrać wina do 30zł z naszego sklepu?

Choć przyjęło się, że najlepsze produkty kosztują więcej, to faktycznie cena za wina do 30zł, jakie oferuje nasz sklep online, bynajmniej nie oznacza, że czegoś im brakuje. Wprost przeciwnie. Są one po prostu bardziej powszechne, popularne, ale jednocześnie – pełnowartościowe i najwyższej jakości. Przygotowaliśmy dla Klientów przystępną ofertę, dzięki której mogą posmakować znanych i cenionych wyrobów uznanych w świecie winnic.

Wśród nich są m.in. wina do 30zł z takich szczepów jak furmint, wykorzystywany do produkcji m.in. tradycyjnego węgierskiego Tokaja – nieco cięższego, acz unikalnego w smaku wina, będącego nieodłącznym elementem kultury madziarskiej. Znajdziesz tu też polskie wina owocowe oraz grzańce, które z kolei są częścią rodzimych tradycji. Warto przy tym podkreślić, że także proponowane tu wina stanowią bogactwo prozdrowotnych składników, garbników i antyoksydantów, wspierających wiele korzystnych procesów w ludzkim organizmie.

Jeśli jesteś ciekaw naszej oferty i masz pytania dotyczące jej – nie wahaj się ich zadać. Chętnie udzielimy na nie odpowiedzi i pomożemy dobrać najlepsze trunki. Zapraszamy!