Producenci
Promocje
Pecsi Rajnai Rizling 2019 wytrawne
Pecsi Rajnai Rizling 2019 wytrawne
38,90 zł 32,90 zł
szt.
Deli Feny 2382 wytrawne
Deli Feny 2382 wytrawne
38,90 zł 32,90 zł
szt.
Egri Rosé 2019 półwytrawne
Egri Rosé 2019 półwytrawne
34,90 zł 24,90 zł
szt.
Tramini of Eger 2018 słodkie
Tramini of Eger 2018 słodkie
49,90 zł 44,90 zł
szt.
Rose (Rondo) 2019 "Dom Jantoń" wytrawne
Rose (Rondo) 2019 "Dom Jantoń" wytrawne
99,90 zł 79,90 zł
szt.
SOLARIA HARSLEVELU 2016 PETRENY SUPERIOR WYTRAWNE
SOLARIA HARSLEVELU 2016 PETRENY SUPERIOR WYTRAWNE
54,90 zł 49,90 zł
szt.
SIKE ROSE (SERDUSZKO) KEKFRANKOS 2019 SŁODKIE
SIKE ROSE (SERDUSZKO) KEKFRANKOS 2019 SŁODKIE
34,90 zł 24,90 zł
szt.
CHARDONNAY 2017 WYTRAWNE
CHARDONNAY 2017 WYTRAWNE
44,90 zł 39,90 zł
szt.
La Delfina Pinot Grigio
La Delfina Pinot Grigio
44,90 zł 39,90 zł
szt.
Villa Braida Prosecco Doc Brut
Villa Braida Prosecco Doc Brut
34,90 zł 29,90 zł
szt.
 WINO Z GRUSZKI WYTRAWNE POTĘGA TRADYCJI
WINO Z GRUSZKI WYTRAWNE POTĘGA TRADYCJI
25,90 zł 21,90 zł
szt.
Pecsi Cirfandli 2019 wytrawne
Pecsi Cirfandli 2019 wytrawne
38,90 zł 32,90 zł
szt.

Pochodzące ze słynnego węgierskiego regionu Eger wino Sike Tamas to produkty wykwintne i charakteryzujące się oryginalnym smakiem. Wśród propozycji tego producenta znajduje się nie tylko słynne na całą Europę egri bikaver, ale i wiele innych wyrobów, jakie są warte uwagi. Wino Sike Tamas to trunki czerwone, ale i nie tylko. Nie brak tu napitków z chardonnay, charakteryzujących się nieco ziemistym smakiem i aromatem oraz z sauvignon blanc. Także miłośnicy różowego alkoholu gronowego będą zadowoleni. Wiele z tych propozycji znajdziesz w ofercie Butiku Wina. Sprawdź je już teraz!

Wino Sike Tamas – poznaj czar trunków z Egeru

Winnice, skąd pochodzi wino Sike Tamas znajdują się głównie w okolicy niewielkiej miejscowości Egerszólát, leżącej w zachodniej części Egeru. Tam też, na 27 hektarach, rosną winorośle, które dają wyjątkowe owoce, czerpiące pełnymi garściami nie tylko z uwarunkowań klimatycznych, ale i doskonałych gleb, kryjących tamte tereny. Ponadto o tym, jaki charakter będą miały owoce oraz powstałe z nich wino, decyduje znajdujące się w okolicy jezioro, odpowiadające za powstały tam unikalny mikroklimat. To sprawiło, że uprawiany w jego okolicach furmint zapewnia niesamowite doznania smakowe.

Hodowla winorośli jednak to nie wszystko – liczy się także samo dojrzewanie alkoholu. Ten zaś ma zagwarantowane znakomite warunki w trzech piwnicach, jakie winnica ma do dyspozycji. Najbardziej imponującą jest ta, która rozciąga się na 100 metrów – tam wino Sike Tamas spoczywa w dębowych beczkach i butelkach, osiągając docelowy smak i aromat. Z niewielkiej piwniczki producent ten utworzył ogromną komorę, obecnie uznawanej za jedną z największych i najefektowniejszych piwnic Doliny Pięknej Pani.

Wino Sike Tamas – doceniane przez konsumentów i sommelierów

Każde wino Sike Tamas to smakowa podróż do węgierskiego świata. Wyraźne, pikantne akcenty, wyjątkowe kupaże, jak i trunki jednoszczepowe, a do tego szeroki wybór sprawiają, że każdy odnajdzie tu idealny napitek dla siebie. Warto dodać, że wino Sike Tamas niejednokrotnie spotkało się z aprobatą nie tylko ze strony konsumentów, ale i specjalistów, czego dowodem są liczne nagrody, jakie ten producent zdobył.

Winnica, oprócz tradycyjnych szczepów węgierskich, w tym kekfrankosa, uprawa również szereg międzynarodowych odmian winorośli, ale i sięga po gatunki pochodzące z różnych krajów europejskich. Wśród nich można wyróżnić między innymi włoskiego rizlinga. Łącznie w ofercie dostępne są wina produkowane z nawet 16 różnych odmian! To pozwala bawić się stylem, tworzyć unikalne blendy i dostarczyć fanom alkoholi gronowych zupełnie nowych, unikalnych smaków. Nic dziwnego, że już z początkiem swojej działalności w 2004 roku, producent ten został wybrany winiarzem roku w Egerze.

Całość dopełnia filozofia, w jakiej produkowane jest wino Sike Tamas. Motto, jakie przyświeca właścicielom winnicy to „wino jest dla nas święte”.

Spróbuj wyjątkowego wina od Sike Tamas

Jeśli uwielbiasz gronowe trunki i pragniesz próbować nowych smaków – wyroby tej winnicy zdecydowanie przypadną Ci do gustu. Doceniane nie tylko przez Węgrów, ale i konsumentów z najróżniejszych krajów, cieszą się dużą popularnością. Wynika to także z faktu, że dzięki mnogości hodowanych odmian, producent ten może zaproponować najróżniejsze wariacje win, jakie spełnią oczekiwania smakoszy o nawet najbardziej wyrafinowanych podniebieniach.

W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji winnicy Sike Tamas. To zarówno różowe, czerwone, jak i białe wina o pełnej rozpiętości smaków. Co ważne – dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem tych napojów, proponujemy je w bardzo przystępnych cenach. U nas więc sięgniesz po trunki z najwyższej półki, płacąc za nie rozsądną cenę szczególnie w stosunku do jakości. Jeśli zaś nie wiesz, która z prezentowanych pozycji najbardziej będzie pasowała do Twoich oczekiwań – chętnie Ci w tym pomożemy. Skontaktuj się z pracownikami Butiku Wina, a wspólnie dobierzemy odpowiedni napitek.