Czas i koszty dostawy

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

 

KOSZTY DOSTAWY W POLSCE

KURIER - koszt dostawy przy zamówieniu poniżej 500 PLN to 20.00 PLN. Zamówienia od 500 PLN i więcej dostarczane są GRATIS.

Przy płatnościach za pobraniem doliczamy koszt pobrania 5 PLN przy dostawach w całej Polsce – nie dotyczy płatności przy odbiorze towarów w naszym sklepie i dostawie lokalnej.

ODBIÓR OSOBISTY W NASZYM SKLEPIE : bez dodatkowych opłat

DOSTAWA LOKALNA na terenie miasta Piotrkowa Tryb. i w promieniu 30 km: bez dodatkowych opłat

 

PŁATNOŚCI I KOSZTY

 Za zamówiony towar możecie Państwo zapłacić wkrótce poprzez:
- system eCard ( karty, szybkie przelewy elektroniczne )
- PAYPAL - za płatności przez te systemy nie pobieramy dodatkowych opłat.

Dostępne

ZA POBRANIEM ( płatność realizowana bezpośrednio przy dostawie, zapłata odbywa się gotówką u kuriera )
Koszt pobrania to 5 PLN przy dostawach w całej Polsce.

- Płatności tradycyjnym PRZELEWEM BANKOWYM: FH. Leko Maciej Kołowrotkiewicz

 nr. rachunku : 85194010763217163100000000

Tytuł: Numer zamówienia


TERMIN DOSTAWY

Dokładamy wszelkich starań aby czas dostawy do Państwa był jak najkrótszy. Zamówienia staramy się wysyłać najpóźniej do dwóch dni roboczych od ich złożenia( pod warunkiem dostępności wszystkich zamówionych produktów na magazynie wysyłkowym )

Zamówienia z DOSTAWĄ LOKALNĄ realizowane są następnego dnia pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 16.00 w dni robocze. DOSTAWA LOKALNA realizowana jest po uzgodnieniu z klientem telefonicznie godziny dostawy.
W związku ze specyfiką towaru unikamy wysyłania towarów w piątek ( chyba, że klient sobie dodatkowo zażyczy ) aby nie leżały w firmie kurierskiej przez weekend.
Firma kurierska ma 24 - 48 h na dostawę towaru. W praktyce towar zamówiony do godziny 14.00 jest dostarczany w ciągu dwóch dni roboczych, najczęściej w godzinach 10-16.

W przypadku, kiedy danego towaru brak na magazynie lub zaistniała konieczność sprowadzenia go z naszych innych sklepów czas realizacji może się wydłużyć, o czym Klient zostanie niezwłocznie poinformowany przez obsługę Serwisu.

Kurier podejmuje 3 próby dostarczenia towaru po czym towar jest zwracany do nadawcy. Wina w Państwa imieniu mogą odebrać kurierzy firmy FedEx, DPD, DHL.

*nie dotyczy okresu 1-27 grudnia - w tym czasie okres doręczenia może się wydłużyć do 5 dni roboczych oraz działania siły wyższej, w postaci np. zagrożenia epidemicznego lub ataku terrorystycznego!

 

UWAGA !!!

Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej i trzeźwej. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia pełnoletności, a także wątpliwości co do trzeźwości Kupującego kurier odmówi wydania przesyłki.