Czas i koszty dostawy

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

 

KOSZTY DOSTAWY W POLSCE

KURIER - koszt dostawy przy zamówieniu poniżej 500 PLN to 15.00 PLN. Zamówienia od 500 PLN i więcej dostarczane są GRATIS.

Przy płatnościach za pobraniem doliczamy koszt pobrania 5 PLN przy dostawach w całej Polsce – nie dotyczy płatności przy odbiorze towarów w naszym sklepie i dostawie lokalnej.

ODBIÓR OSOBISTY W NASZYM SKLEPIE : bez dodatkowych opłat

DOSTAWA LOKALNA na terenie miasta Piotrkowa Tryb. i w promieniu 30 km: bez dodatkowych opłat

 

PŁATNOŚCI I KOSZTY

 Za zamówiony towar możecie Państwo zapłacić wkrótce poprzez:
- system eCard ( karty, szybkie przelewy elektroniczne )
- PAYPAL - za płatności przez te systemy nie pobieramy dodatkowych opłat.

Dostępne

ZA POBRANIEM ( płatność realizowana bezpośrednio przy dostawie, zapłata odbywa się gotówką u kuriera )
Koszt pobrania to 5 PLN przy dostawach w całej Polsce.

- Płatności tradycyjnym PRZELEWEM BANKOWYM: FH. Leko Maciej Kołowrotkiewicz

 nr. rachunku : 85194010763217163100000000

Tytuł: Numer zamówienia


TERMIN DOSTAWY

Dokładamy wszelkich starań aby czas dostawy do Państwa był jak najkrótszy. Zamówienia złożone do godziny 14.00* staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia ( pod warunkiem dostępności wszystkich zamówionych produktów na magazynie wysyłkowym )

Zamówienia z DOSTAWĄ LOKALNĄ realizowane są tego samego dnia pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 16.00 w dni robocze. DOSTAWA LOKALNA realizowana jest po uzgodnieniu z klientem telefonicznie godziny dostawy.
Zamówienia po godzinie 14.00 wysyłane są z reguły dnia następnego. W związku ze specyfiką towaru unikamy wysyłania towarów w piątek ( chyba, że klient sobie dodatkowo zażyczy ) aby nie leżały w firmie kurierskiej przez weekend.
Firma kurierska ma 24 - 48 h na dostawę towaru. W praktyce towar zamówiony do godziny 14.00 jest dostarczany nazajutrz, najczęściej w godzinach 10-16.

W przypadku, kiedy danego towaru brak na magazynie lub zaistniała konieczność sprowadzenia go z naszych innych sklepów czas realizacji może się wydłużyć, o czym Klient zostanie niezwłocznie poinformowany przez obsługę Serwisu.

Kurier podejmuje 3 próby dostarczenia towaru po czym towar jest zwracany do nadawcy. Wina w Państwa imieniu mogą odebrać kurierzy firmy FedEx, InPost, DPD, DHL, TNT.

*nie dotyczy okresu 1-27 grudnia - w tym czasie okres doręczenia może się wydłużyć do 5 dni roboczych oraz działania siły wyższej, w postaci np. zagrożenia epidemicznego lub ataku terrorystycznego!

 

UWAGA !!!

Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej i trzeźwej. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia pełnoletności, a także wątpliwości co do trzeźwości Kupującego kurier odmówi wydania przesyłki.